Profesyoneller Raket Network’te ilk kez Tchibo markası için Eylül ayında hayata geçirilen NFC/QR Code uygulaması ile markalar artık hedef kitlelerine dijital uygulamalar üzerinden ulaşıyor.

İstanbul’da 1.000’in üzerinde farklı şirkette çalışan haftada 350.000 beyaz yakalı personele ve plaza ziyaretçisine erişebilme olanağı sunan Profesyoneller Raket Network, ilk kez Tchibo.com.tr markası için hayata geçirdiği NFC /QR Code uygulaması ile seçkin plazalar, iş merkezleri ve premium spor salonlarından oluşan farklı lokasyonlarda, markaları hedef kitleleri ile dijital ortamda da buluşturuyor.

Proje kapsamında; Profesyoneller Raket Network (NFC +), reklam panoları üzerinde yer alan NFC Points’lerle; NFC’ye temas veya QR Code vasıtasıyla akıllı telefonları Tchibo.com.tr sitesine %10 alışveriş yapabilecekleri link ile yönlendiriyor.

İstanbul genelinde seçkin plazalar, iş merkezleri ve premium spor salonlarının en önemli geçiş noktalarına konumlandırdığı Profesyonel Raket Network’de markalar ve hedef kitleler arasında kesintisiz iletişim sağlamaya devam ediyor.

tchibo-haber